Mūriniai namai

UAB Slatesa stato įvairaus tipo mūrinius namus iš dujų silikato ir keramzito blokelių. Mes statome patikimai ir kokybiškai, laikydamiesi iš anksto aptartų terminų.

 

NAMAI IŠ DUJŲ SILIKATO BLOKELIŲ

Namai iš dujų silikato blokelių gražūs, labai patvarūs, ilgaamžiai ir seismiškai stabilūs. Pasižymi atsparumu ugniai ir gera garso izoliacija. Tokių namų statyba yra ekonomiškai naudinga: namai iš dujų silikato blokelių kainuos kur kas pigiau nei namai iš plytų, tačiau jie tarnaus taip pat ilgai.

Naudojant įvairias sudėtingas formas ir dizaino elementus, iš dujų silikato blokelių galima pastatyti įvairių architektūrinių stilių namus. Dažnai jų išorę papildomai apmūrija plytomis, tinkuoja ar naudoja kitas išorės apdailos medžiagas. B
etonas turi ir akmens, ir medžio savybių, todėl jis yra labai patvarus ir nuostabi šilumos izoliacija. Sienos iš tokių blokelių ne tik gerai išlaiko šilumą, bet ir nepraleidžia triukšmo. Akytas betonas yra lengvesnis už įprastąjį, todėl statant pastatą iš tokių silikato blokelių nereikalingi sunkūs ir gremėzdiški pamatai. 

Namai iš dujų silikato blokelių statomi greitai, lengvai ir ekonomiškai: paruošti blokeliai sujungiami cemento ar klijų skiediniu, todėl gaunama patikima ir tvirta surenkamoji konstrukcija, savo patvarumu nenusileidžianti monolitinei. Namų iš dujų silikato blokelių apdailai naudojamas tinkavimas, įvairus dažymas ir apmūrijimas plytomis.
Šiuolaikinės namų statybos iš betono yra pats populiariausias užmiesčio statybų variantas.

Dujų silikato blokeliai neriboja jokių namo planavimo ir pastato konstrukcijos galimybių. Iš dujų silikato blokelių galima pastatyti gražų ir tvirtą namą, kuris stovės labai ilgai.

NAMAI IŠ KERAMZITO BLOKELIŲ

Viena populiariausių medžiagų mažaaukščių namų statybai yra keramzito blokeliai. Jie labai tinka lietuviškam klimatui, nes tai kapitali ir ekologiška konstruktyvi medžiaga. Paprastai iš keramzito blokelių statomos namų sienos, tačiau juos galima naudoti ir kitoms konstrukcijoms – pamatams ir perdangoms.  

Keramzito, kaip ir dujų silikato, blokeliams būdinga didelė šilumos inercija. Tai reiškia, kad keramzito blokelių sienos lėčiau įšyla, bet ilgiau išsaugo šilumą. Namams, kuriuose gyvenama ištisus metus, taip pat ir per šildymo sezoną, ši savybė labai svarbi, todėl daugelis statydami namus šeimai kapitalinėms konstrukcijoms renkasi šią medžiagą.

Keramzito blokeliai tinka pačių įvairiausių architektūrinių sumanymų įgyvendinimui – su apdaila, ar be jos. Šie blokeliai tikslesnės formos ir dydžio, todėl jų paviršių galima palikti ir be dekoratyvios apdailos. Keramzito blokelius galima pjaustyti, gręžti, glaistyti, tinkuoti, dažyti.

Keramzito blokelių siena turi geras priešgaisrines savybes. Didelė sienos dalis išsaugo savo savybes net gaisro metu, todėl ją lengva atnaujinti.


Antavilių g. 11  tel/faks. 2 373 308, mob. tel. 8 685 63152,  8 699 99559, info@slatesa.lt


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai