Karkasiniai namai

Šiuolaikinis namų statymo būdas iš karkaso gerai išstudijuotas ir įprastas užsienyje, tačiau Lietuvos rinkoje dar tik ima pelnyti populiarumą. UAB „Slatesa“ specializacija – karkasinių namų statyba. Mes matome didžiules individualiosios statybos perspektyvas ir savo klientams siūlome geriausius sprendimus projektavimo, gamybos ir namų statybos srityse.

 

Karkasinio namo privalumai

1. Įvairūs architektūriniai sprendimai.

2. Ekologiškumas.

3. Energijos taupymas.
Mediniai karkasiniai-plokštinai pastatai pasižymi didesniu energijos taupymu nei plytiniai, akytojo betono ir stačiakampių rąstų pastatai.

4. Trumpas statybos ciklas.

5. Įvairūs fasadų ir interjerų apdailos variantai.
Kaip išorinę apdailą galima naudoti praktiškai bet kokią medžiagą: apdailos plytas, apdailai skirtus akmenis, tinkavimą, medines dailylentes, medinę apkalą ir t.t. Apdailos medžiagas galima kombinuoti. Pavyzdžiui, plytas ir dailylentes, tinkavimą ir dailylentes ir t.t. Pastaruoju metu vis didesnio populiarumo sulaukia išorinė apdaila, imituojanti pjautinių rąstų ar rąstinį namą, vadinamasis „block-house“. Pastato viduje sienos apmušamas gipso kartonu arba medinėmis dailylentėmis – kaip Jūs pasirinksite.

6. Galimybė naudoti bet kokį stogo tipą.

Stogo formos paprastai padaromos iš medinių gegnių konstrukcijų, toliau įrengiant atitinkamus šilumos, garų, hidroizoliacijos sluoksnius ir uždengiant patikusiomis stogo dangos medžiagomis.

7. Paprastas fundamentas.
Išorinės ir vidinės sienos, atliktos šia technologija, yra keletą kartų lengvesnės už tradicines. Tai leidžia jas montuoti ant lengvesnių ir ne tokių gilių pamatų, tai ekonomiška turint omeny mažesnes išlaidas medžiagoms ir darbui.

8. Žema kaina, 20%-30% procentų mažesnė, lyginant su mūriniais, akytojo betono ir rąstiniais pastatais.

9. Galimybė vykdyti darbus žiemą.

Karkasiniame name malonus sveikas mikroklimatas, natūralus temperatūros režimas: žiemą šilta, vasarą – vėsu.


Antavilių g. 11  tel/faks. 2 373 308, mob. tel. 8 685 63152,  8 699 99559, info@slatesa.lt


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai