Nameliai vaikams

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų vaikystėje norėjome turėti nuosavą kampelį, gabalėlį savojo pasaulio, žaidimų namus. Vaikiško žaidimų namelio pirkimas gali tapti neužmirštamu įvykiu, kuris ilgam išliks jūsų vaiko atmintyje. Padovanokite savo vaikams džiaugsmą.

 

Nors UAB „Slatesa“ yra naujokė vaikiškų namelių rinkoje, šioje srityje mes įžvelgiame dideles perspektyvas. Turėdami didelę individualių karkasinių namų statybos patirtį, mes esame pasiruošę padaryti visa, kas būtiniausia ir svarbiausia naujos, neįprastos produkcijos gamybai. Juk vaikiškas namukas turi teikti džiaugsmo ne tik vaikams, norintiems linksmai praleisti laiką, bet ir suaugusiems, kurie su malonumu stebės žaidžiančius savo vaikus. Pirmiausia norime skirti dėmesį tam, kad namuke leisdamas laiką vaikas būtų saugus. Langų dydį, pertvarėles, laiptelius – bet kurias smulkias detales mes gaminame siekdami išvengti galimų vaiko traumų. Ne mažiau svarbus estetinis namuko vaizdas. Namukas pirmiausia turi išlikti „vaikišku namuku“, todėl mes daug dėmesio skiriame jo dizainui, spalvoms, dydžiui. Jis neturi būti panašus į garažą ar kluoną. Šie namukai skirti vaikams nuo 1 iki 10 metų amžiaus, tačiau namuko aukštis leidžia pasikviesti į svečius net suaugusįjį. Namukų funkcionalumas gali būti orientuotas tiek į berniukus, tiek į mergaites.

 

UAB „Slatesa“ tiki savo vaikiškų namukų gamybos ir pardavimo sėkme. Nors mūsų pagrindinė veiklos kryptis yra karkasinių namų statyba, mes norime skirti reikiamą dėmesį ir savo naujos produkcijos gamybai. Juk tam turime visa, ko reikia: patirtį, surinkimo patalpas, reikalingus įrankius ir įrangą, profesionalius meistrus ir svarbiausia – didžiulį norą tai daryti.


Antavilių g. 11  tel/faks. 2 373 308, mob. tel. 8 685 63152,  8 699 99559, info@slatesa.lt


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai